فیلم آخر کلیت ایستوود بازگشت دوباره کهنه کار عرصه سینما به قهرمانان همدلی برانگیز بود و نشان داد هنوز دود از کنده بلند می شود.دو فیلم قبلی ایستوود با همه قدرت بصری اما به خاطر خواستگاه غیر قابل قبول برای بسیاری بر دل من ننشست اما ریچارد جول و زمان ساختش برایم دل نشین بود.ایستوود بخوبی با ساده ترین ترفندها قهرمان غیر معمولش را برای ما ولقعی می کند.انسانی معمولی با آرزوهایی قابل درک که مقهور بروکراسی پیش فرضهای اجتماعی و قدرت های قاهر دنیای امروز می شود و زندگی اش از هم می پاشد.ریچارد مقهور ساز و کار غلط دنیای ماست که انسانهای کوچک را نابود می کند.فیلم ساده اما دلنشین ایستوود دوباره قدرت او را در سینما نمایش داد.

فیلم قطار بوسان دو فیلم خیلی خوبی است به خصوص در حوزه اکشن اما اسمی اشتباه دارد.این فیلم با وجود تم زامبی وارش هیچ ربطی به فیلم قبلی ندارد و بهتر بود اسمی مستقل می داشت.فیلم تشابهی عجیب به مدمکس دارد.تعقیب و گریز در دل شهر زامبی زده و آن کلوسیوم زامبی وار بسیار این تشابه را تقویت می کند.جلوه های ویژه و اکشن فیلم با وجود بودجه کم در حد آثار خوب و پرخرج هالیوودی است.سکانسهای اکشن بسیار درخشان ساخته شده است.بازی اکثر شخصیتها خوب است و فقط شاید شخصیت اصلی باید کنش احساسی بیشتری می داشت.به هر حال من از فیلم خوشم آمد و فیلم خوب و سرگرم کننده است.هر چند فیلم اصلی قطار بوسان فیلمی به مراتب بهتر و کاملتر و یک غافلگیری بزرگ بود.

برترین فیلمهای سال 2018 از نگاه شخصی

نقدی بر فیلم پسران میان درختان ساخته نیکولاس ورسو

نقد فیلم 15 و 17 دقیقه به پاریس ساخته کلینت ایستوود

خالق فیلم‌های دیوانه‌ای از قفس پرید، رگتایم، آمادئوس و اشباح گویا – میلوش فورمن- درگذشت

نقد و بررسی دو فیلم پست(استیون اسپیلبرگ) و من تونیا(کریگ گیلسبی)

نقد فیلم شکل آب ساخته گیلرمو دل تورو

نقدی بر سه فیلم سال 2017

فیلم ,ایستوود ,قطار ,بوسان ,ریچارد ,دل ,قطار بوسان ,دو فیلم ,می کند ,ریچارد جول ,می داشت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات در مجموعه رسانه های پیک برتر آهنگ ایرانی seyyedmohammadjavadhosseini golboneyasjd مطالب اینترنتی دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک | میفا سانگ | دانلود آلبوم مطالب آموزشی علمی و فناوری دانلود سریال حرفه ای حسابداران خبره آذربايجان